Sohocredit.lv atsauksme

Sohocredit.lv ir viens no īstermiņa aizdevumu izsniedzējiem, kas savu popularitāti gūst pakāpeniski, cenšoties piedāvāt pēc iespējas izdevīgākus aizdevumu nosacījumus, tādā veidā klientu interesi un piesaistot klientu interesi un gūstot panākumus.

finansists

Jums tikai ir jāizlasa aizdevēja piemērotie kredīta noteikumi un nosacījumi. Tie ietver procentu likmes, maksājumus un atmaksas termiņu. Ja Jūs piekrītat aizdevēja piemērotajiem nosacījumiem, Jūs pavisam drīz saņemsiet kredīta summu savā kontā, tāpēc nepalaidiet garām iespējas, ja Jūsu algas diena vēl nav pienākusi. Piemēram, neatlieciet interneta pakalpojumu rēķina apmaksu tikai tādēļ, ka Jūsu alga ir 14 dienu attālumā.

Sohocredit.lv ātrais kredīts, ir īstermiņa aizdevums internetā, kas tāpat, kā citu aizdevēju piedāvātie ātrie kredīti, tiek izsniegs ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Aizņemties iespējams naudas summas no 70 līdz 500 EUR.

Kredīta pieteikumus sohocredit.lv ātrā kredīta saņemšanai var iesniegt katru dienu 24 stundas diennaktī, taču kredīta pieteikuma izskatīšana un aizdevuma pārskaitīšana uz jūsu bankas kontu notiek aizdevumu speciālistu darba laikā, kas ir no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 9.00 līdz 21.00 brīvdienās.

Piesakoties ātrajam kredītam jums būs jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks izveidos personalizēts lietotāja profils, no kura vēlāk varēsiet sekot līdzi n kontrolēt visas ar aizdevumu saistītās darbības, turklāt reģistrētiem lietotājiem ir iespēja pieteikt kredītu, nosūtot īsziņu no profilā norādītā telefona numura.

SohoCredit ātro kredītu var saņemt personas, kuras:

  • Sasniegušas 20 gadu vecumu un ir Latvijas Republikas pilsoni vai uzturēšanās atļaujas īpašnieki.
  • Deklarētā un faktiskā dzīves vieta atrodas Latvijas Republikas teritorijā.
  • Saņem regulārus ienākumus un nav pārkāpušas kredītsaistības vai kavējušas maksājumus, kredīta pieteikšanas brīdī.
  • Izveidojušas bankas kontu kādā no Latvijas bankām, kā arī pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu.

Ja bankas konts izveidots: Swedbank, DNB bank, Noredeabank vai Citadele bank, tad piešķirta aizdevuma gadījumā naudas pārskaitījums uz jūsu bankas kontu tiks veikts dažu minūšu laikā, taču ja esat kādas citas bankas klients, pastāv iespēja, ka aizdevumu saņemsiet mazliet vēlāk, atkarībā no bankas darbības ātruma.

Vienlaicīgi iespējams saņemt tikai vienu ātro kredītu. Rūpējoties par klientu, aizdevējs praktizē atbildīgas aizņemšanās politiku, un nākamo kredītu piešķir tikai tad, kad pagājušas vismaz 7 dienas pēc iepriekšējā kredīta nomaksas.

SohoCredit ātro kredītu uzņēmums

Sohocredit.lv mērķis nav iedzīt savus klientus parādos un sagādāt tiem liekas galvas sāpes, kā tas bieži vien tiek propagandēts presē, tāpēc, ka no kavētiem maksājumiem un nenokārtotām parādsaistībām cieš arī pats aizdevējs. Visi klienti jau laicīgi tiek mudināti aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikus, turklāt ja rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu, par to laicīgi vajadzētu informēt aizdevumu, lai jau laicīgi varētu meklēt problēmas risinājumu. Ātrajiem kredītiem ir pieejams īpašs pakalpojums, ar kura palīdzību iespējams pagarināt atmaksas termiņa garumu par 7, 14 vai 30 dienām.

(Visited 95 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.