SMSCredit aizdevumi internetā

SMSCredit.lv piedalās dažādās kampaņās (visuzskatāmākā no kurām – labiedarbi.lv), kā arī tā īpašnieki, 4Finance grupa, ziedo dažādām organizācijām, piemēram, biedrībai Ascendum – kultūras portāla Satori.lv pārvaldītājiem. Tomēr tas nav vienīgais iemesls, kāpēc izvēlēties tieši šo kredītdevēju. Galvenās SMSCredit.lv klientu priekšrocības jaušamas uzņēmuma īpašajās akcijās, no kurām iegūst visi klienti. Tādām akcijām arī tiks veltīts šis raksts.

Aktuālās SMSCredit.lv akcijas

Nauda

  • Lojalitātes programma – līdz 20% atlaide komisijas maksai uzticīgajiem klientiem, atkarībā no tā, cik daudz reižu klients izmantojis kredītu. Atlaide spēkā kredītiem, kas ņemti vismaz 100 eiro summā, kā arī atdoti ne ātrāk kā 14 dienas pēc kredīta saņemšanas.
  • Svētku akcijas – 25% atlaide komisijas maksai Ziemassvētkos, Sieviešu dienā, Lieldienās, Līgo svētkos, Zinību dienā, LR Proklamēšanas dienā.
  • Dzimšanas dienas aizdevums – 100% atlaide komisijas maksai (bezmaksas kredīts) klienta dzimšanas dienā.
  • Pirmais aizdevums bez % maksas – SMSCredit.lv vēl joprojām piedāvā pirmo aizdevumu līdz 300 eiro vērtībā saņemt bez komisijas maksas. Tas ir lielākais rādītājs tirgū, jo citi parasti bezprocentu kredītu piedāvā summā līdz 200 vai mazāk eiro.

Pagātnes akcijas

Lai gan pēc Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) rīkojuma, kredītdevēji vairs nedrīkst piesaistīt klientus, piesolot labumus, kas nav tieši saistīti ar pašu kredītu, SMSCredit.lv pagātnē izcēlās ar dažādām interesantām, kā arī skandalozām akcijām:

  • 10 lati par drauga piesaisti – pagājušogad (2013. gadā) SMSCredit.lv un Vivus.lv piedāvāja akciju, kas ļāva saņemt 10 latus par katru piesaistīto draugu, kas paņem kredītu. Akcija gan ir noslēgusies, taču domājams, ka tā piesaistīja arī krietnu daļu nākotnes kredītņēmēju.
  • Bezmaksas picas – 2012. gadā SMSCredit.lv piesaistīja jaunus klientus ar kredītu līdz 200 latiem (284 eiro) par velti, turklāt dodot viņiem picas!
  • Koncerta apmeklējums – 2013. gada Valentīndienā SMSCredit.lv klientiem bija iespējams bez maksas apmeklēt Valentīndienas koncertu, kurā gan skandalozi atteicās piedalīties Raimonds Pauls, kurš par šī pasākuma “kredītisko” ievirzi pirmīt nebija informēts.

Kāpēc aizņemties no SMSCredit.lv?

SMSCredit.lv ir pieredzes bagātākais, lielākais ātro kredītu devējs Latvijā. SMSCredit.lv un Vivus.lv kontrolē lielāko daļu Latvijas ātro aizdevumu tirgus. Uzņēmums ir mūsdienīgs, aktīvi nodarbojas ar labdarību (neaizmirsīsim gan par 85% ienākuma nodokļa atvieglojumu par ziedoto naudu), kā arī ir ērts, vienkāršs un saprotams pat tiem, kas ar datoru ir “uz Jūs”.

Īpašnieki 4Finance darbojas veselās 12 valstīs un 2013. gadā guva peļņu 36 miljonu eiro apmērā, tādēļ uzskatāms, ka viņu piedāvātais pakalpojums ir ne tikai ērts un izdevīgs, bet arī pietiekami ienesīgs, lai viņu galvenās prioritātes būtu tieši klientu labsajūta. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā, un uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem valstī.

(Visited 97 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.