Par kredītu aspektiem

AizdevumsNereti kredīta, summa termiņš un procentu likme tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā iepriekš minētos kritērijus. Ja persona neatbilst noteiktiem kritērijiem, tad kredīta pieteikums var tikt arī atteikts. Jāpiebilst, ka darba vietas neesamība vai slikta kredītvēsture nebūt neaizliedz saņemt patēriņa kredītu. Piemēram, ja klientam nav oficiālas darba vietas, process būs sarežģītāks – jāpierāda cits ienākumu avots (stipendijas, pabalsti, sociālās garantijas, pasīvie ienākumi), jāveic dažādas pārrunas ar kredītdevēju uzņēmuma pārstāvjiem. Bonuss šādā situācijā būs perfekta atbilstība visiem pārējiem noteiktajiem nosacījumiem, un, lai arī pastāv iespēja, ka banka nevēlēsies aizdot naudu personai bez pastāvīgiem ienākumiem, tas nav neiespējami. Arī sabojāta kredītvēsture ir diezgan nozīmīgs šķērslis kredīta saņemšanai. Lielākajā daļā gadījumu banka aizdevumu nedos, jo tas liecina par kredītņēmēja neuzticamību un riskantumu. Ja sabojātās kredītvēstures pārkāpums ir pieļauts pirms vairākiem gadiem, pastāv iespēja saņemt aizdevumu ar sliktākiem nosacījumiem. Nebanku kreditori attiecīgajā situācijā mēdz būt pielaidīgāki, taču arī tad ir jāspēj pārliecināt kredītdevēju par savu spēju atmaksāt summu un jāizskaidro sabojātās kredītvēstures sarežģījumu radošie iemesli.

Kopumā patēriņa kredīts ir vizuāli pievilcīgs privātpersonu kreditēšanas veids. Iespēja pieteikt aizņēmumu no mājām, bez ķīlas un pārlieku lielas pārmaksāšanas izceļ patēriņa kredītu starp citiem aizdevuma veidiem. Priekšrocība ir arī relatīvais privātums, jo patērētājs pats var izvēlēties savu mērķi, neatklājot to kredītdevējam, un iespēja nesteidzīgi un vienmērīgi atmaksāt aizņēmuma summu.

Īstermiņa aizdevumu izsniedz nebanku kredītiestādes

Īstermiņa aizdevumu izsniedz nebanku kredītiestādes, parasti uz laiku līdz 30 dienām, turklāt nebūs vajadzīga ne ķīla, ne galvojums. Tas paredzēts ikdienas tēriņiem vai kādas sen plānotas preces iegādei, ja pietrūkst nedaudz naudas.

(Visited 56 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.