Mazo kredītu priekšrocības & trūkumi

Ātrie kredīti ir viens no populārākajiem kredītu veidiem Latvijā. Šie kredīti piedāvā summas līdz pat 1500 eiro īsā laikā. Tiem ir augstākas procentu likmes nekā standarta banku kredītiem, bet tie piedāvā dažādas ērtības un ātru apstiprinājumu. Tāpat kā ar citiem kredītiem, ātrajiem kredītiem ir priekšrocības un trūkumi, kas Jums ir jāzina:

Priekšrocības

 1. Ātrie kredīti tiek piešķirti tajā pašā dienā, kad Jūs tiem piesakāties un tie parasti tiks ieskaitīti aizņēmēja kontā mazāk nekā stundas laikā pēc to apstiprināšanas.
 2. Jūs saņemsiet vieglu pieteikuma veidlapu, kas Jums jāaizpilda, turklāt Jums nav nepieciešams nosūtīt aizdevējam nekādus dokumentus.
 3. Pieteikumu var viegli aizpildīt aizdevēja mājaslapā, un tas aizņems tikai dažas minūtes.
 4. Aizdevēji piedāvā dažādas kredītu summas, sākot no 10 līdz pat 1500 eiro.
 5. Kredītam ir iespējams pieteikties jebkurā diennakts laikā, jo aizdevēju mājaslapas ir pieejamas visu diennakti septiņas dienas nedēļā.
 6. Kredītiem ir divu veidu atmaksas iespējas. Jūs varat atmaksāt kredītu ar vienreizēju maksājumu vai veikt vairākus ikmēneša maksājumus ilgākā laika periodā.
 7. Ātro kredītu atmaksu var viegli pagarināt, piemaksājot aizdevējam pagarināšanas maksu.
 8. Pirmais kredīts jau vairākus gadus bez procentu maksas – atmaksājiet tik, cik paņēmāt pirmajā reizē.

Trūkumi:

 1. Klientu viedokļi parāda, ka reizēm aizdevēji uzreiz neapstiprina jaunos kandidātus un tiem var būt nepieciešams vairāk informācijas, pieteikumu
 2. Aizdevēji izvērtē aizņēmēja ienākumus un kredītvēsturi
 3. Ātrie kredīti, ir tik viegli pieejami, ka aizņēmēji bieži vien tos izmantos arī gadījumos, kad tie nav tik ļoti vajadzīgi, tādējādi radot sev parādu problēmas.

Lai vai kā, ātrie kredīti ir ļoti noderīgi, ja tos izmanto apdomīgi un tad, kad tas patiešām ir nepieciešams.

(Visited 206 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.