Lietas, ko darīt darbā, ja neko negribas darīt

Darba diena var būt ļoti gara un garlaicīga. Tā var vilkties ļoti lēni un pienāk brīdis, kad negribas darīt pilnīgi neko. Protams, darbs ir darbs, līdz ar to, mums nav īpašu iespēju izvēlēties kad strādāt un kad nē. Bet, ja esam jau, kādu laiku nostrādājuši konkrētajā amatā, tad mums ir atklājušās lietas, kuras varam darīt brīžos, kad neko darīt negribas. Tās ir tādas lietas, kuras neprasa nekādu piepūli, bet mēs nesēžam dīkā un esam aizņemti, vai vismaz tādi izskatāmies.

Katrai darbavietai ir savas īpatnības. Piemēram, strādājot ofisā, varbūt ir iespēja sākt kārtot kādus dokumentus. Konkrētais darbiņš nav grūts, bez tā var iztikt, bet šādā situācijā varam pavadīt dažas stundas strādājot, bet neesam nopūlējušies, tomēr kaut ko darām.

Ja strādājat lielveikalā, un nav vēlēšanās neko darīt, varat doties pārbaudīt kādu preču termiņus vai ko tamlīdzīgu. Protams, tas nav labi, nevis tas ka pārbaudāt termiņus, bet ka cenšaties nestrādāt. Šādos brīžos nevajadzētu ļauties un nedarīt pilnīgi neko, tādēļ ir jāatrod kas tāds kas neprasa no mums neko daudz, bet priekšniecībai ejot garām, mēs tomēr darām ko vajadzīgu.

Ja mūsu vadītājs pamanīs, ka spēlējam spēlītes savā telefonā, tad var rasties diezgan nopietnas problēmas. Labākajā gadījumā, mums piedos, bet sāks pievērst lielāku uzmanību tam, ko mēs darām. Tādēļ, atrodot ko vajadzīgu, bet ne apgrūtinošu, varam nosist laiku, bet kaut ko arī darīt.

Otrs veids ir atrast, ko tādu, kas ir tiešām vajadzīgs, bet liek mums, aizmirst vienmuļību. Piemēram, varat doties palīgā kādiem kolēģiem. Šādi varat darīt darbu un, paralēli, papļāpāt, šādi novēršoties no tā, ka jums neko negribas darīt. Tas jau ir daudz produktīvāk, kā tērēt laiku darot ko vieglu, bet ne pārāk vajadzīgu. Turklāt jūs arī palīdzat kolēģim, tāpēc nākamreiz, jau jums atnāks palīgā.

Darbs ir darbs, jo vienmēr ir ko darīt, atliek tikai, šādā situācijā, atrast to, kas sniedz lielāku prieku. Kompānija ir lielisks veids kā pārraut šo nevēlēšanos neko darīt.

(Visited 71 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.