Kur aizņemties 18 gados

Jau kādu laiku ātro kredītu izsniedzēju mājas lapās ir lasāma informācija par to, ka kredīti tiek izsniegti no 20 gadu vecuma, taču, ko darīt cilvēkiem, kas sasnieguši pilngadību, saņem regulārus ienākumus, tomēr nonākuši finansiālās grūtībās?

Lai arī vairums aizdevēju piedāvā savus pakalpojumus cilvēkiem, kas sasnieguši 20 gadu robežu, pie ātrajiem kredītiem iespējams tikt arī jauniešiem no 18 gadu vecuma.

Ātros kredītus no 18 gadiem piedāvā vien daži aizdevēji, viens no tiem Creedit24. Lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem, ir jāatbilst pāris svarīgiem, Credit24 mājas lapā publicētiem noteikumiem.

 Tie ir:

finansists

  • Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam valsts iedzīvotājam ar derīgu beztermiņa uzturēšanās atļauju.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi, kuru lielums būtu pietiekošs, lai jūs spētu atmaksāt aizdevumu.
  • Jābūt izveidotam kontam, kādā no Latvija bankām, kā arī aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā, kā arī kavējis esošos maksājumus.

Ja atbilstat iepriekš minētajiem nosacījumiem, kredītu varēsiet saņemt bez jebkādām problēmām, taču atcerieties, lai pieteiktos kredītam, jums vispirms ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā.

Pieteikties aizdevumam viss vienkāršāk ir internetā, taču to var darīt arī pa telefonu, Latvijas Pasta nodaļās vai Maxima veikalos (xx) vai (xxx).

Ātrais jeb patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums, tāpēc jāņem vērā, ka visizdevīgāk to būs aizņemties tieši uz neilgiem atmaksas termiņiem, tādā veidā nepārmaksājot lielas naudas summas par saņemto aizdevumu. Jāņem vērā, ka pareizā un jums izdevīgākā atmaksas termiņa noteikšana, ļaus ietaupīt pietiekoši daudz naudas, ko nāktos iztērēt par procentu maksu vai arī aizdevuma termiņa pagarināšanas maksām.

Lai gan tiem, kas vēl nav sasnieguši 20 gadu vecumu nav īpaši daudz alternatīvu aizdevumu piedāvājumu, pirms aizņemšanās tomēr būtu vērts pasekot līdzi aizdevēju piedāvātajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, tādā veidā atrodot izdevīgāko risinājumu jūsu finansiālajām problēmām.

Aizņemieties atbildīgi un pirms aizņemšanās, rūpīgi apsveriet, vai kredīts jums patiešām nepieciešam un vai spēsiet to atmaksāt laikus.

Avots: zuz.lv

(Visited 112 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.