Kredīts cita kredīta atmaksai – jā vai nē?

KredītsĀtrie kredīti ir ērti un ātri saņemami, kas bieži vien ir ļoti noderīgi. Tomēr to samērā vienkāršā pieejamība var veicināt arī nepārdomātu aizņemšanos. Piemēram, daudzi ātrie aizdevumi tiek noformēti neapdomīgi, rezultātā radot problēmas ar kredīta atmaksu. Tādēļ nereti rodas situācijas, ka, lai atmaksātu vienu kredītu, tiek noformēts cits ātrais kredīts internetā. Tomēr vai tas ir labākais risinājums?

Noformēt kredītu, ja ir citi ātrie kredīti pie citiem aizdevējiem, ir iespējams. Ar noteikumu, ja kredītvēsture nav sabojāta. Noformējot kredītu, aizdevējs neprasa, kādam mērķim tas tiek tērēts, tomēr vai ātrais kredīts internetā piemērots citu kredītsaistību segšanai, jālemj katram pašam.

Skaidrs ir viens – cik situāciju, tik risinājumu, tomēr jāatceras, ka aizņemoties kredītu citu kredītu atmaksai, šī naudas summa tik un tā būs jāatmaksā. Būtiski izvērtēt visus plusus un mīnusus, kā arī apsvērt visus riskus, lai aizņemtos atbildīgi.

Kādās situācijās ātrais kredīts var noderēt?

  • Ja nepieciešams veikt patēriņa kredīta ikmēneša maksājumu, bet liekas naudas šobrīd nav. Pirms aizņemties ātro kredītu gan vajadzētu būt pilnīgai pārliecībai, ka šī nauda parādīsies līdz brīdim, kad būs jāatmaksā ātrais kredīts internetā. Pretējā gadījumā Jums būs divi neatmaksāti ātrie aizdevumi;
  • Ja esat noformējis aizdevumu pie cita kredītdevēja, bet noteiktajā termiņā nevarat atdot aizdevumu. Noderīgs risinājums, ja otrs ātrais kredīts internetā ir salīdzinoši neliels. Paņemot vēl vienu aizdevumu, būtībā būsiet pagarinājis kredīta atmaksas termiņu. Tiesa, nereti aizdevēji piedāvā termiņa atmaksas pagarināšanas pakalpojumu, taču bieži vien tas nav izdevīgi;
  • Ja esat samaksājis aizdevumu, bet pietrūkst ikdienas izdevumu segšanai. Tomēr der atcerēties, ka ātrie aizdevumi nav ilglaicīgs risinājums, bet gan pagaidu variants. Lai neiekļūtu vēl lielākās parādsaistībām, ir jāmeklē citi varianti, kā aizdevumus atmaksāt;
  • Ja esat nokavējis kredīta atmaksas termiņu. Iespējams, cits bezprocentu ātrais kredīts internetā ir izdevīgs risinājums, lai nosegtu aizdevuma pamatsummu un iegūtu papildu laiku otra kredīta atmaksai, nevis gaidīt naudu pirmā kredīta atmaksai un skatīties, kā aug līgumsoda procenti.

Kā redzams, dažās situācijās vēl viens ātrais kredīts internetā var palīdzēt, jo ļauj ietaupīt naudu un iegūt papildu laiku. Tomēr ir brīži, kad labāk meklēt citus risinājumus.

Kad ātrais kredīts nebūs labākā izvēle?

  • Ja aizdevums, kuru nespējat atmaksāt, ir samērā liels. Lai to nosegtu, vajadzīgs vēl viens patēriņa kredīts, taču arī tam tiks aprēķināti procentu maksājumi, tātad zaudētājs būsiet jebkurā gadījumā;
  • Ja ir pienācis laiks atmaksāt aizdevumu, bet nav naudas un nav arī zināms, kad tāda būs.

Kā redzams, situācijas ir dažādas, tādēļ to, vai ātrie aizdevumi spēj palīdzēt tieši Jūsu konkrētajā situācijā, jālemj Jums pašam. Izvērtējiet visus plusus un mīnusus – pieņemiet gudrus lēmumus!

(Visited 104 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.