Kredīti studentiem

KredītsDzīvojam tehnoloģiju laikmetā, kad interneta sniegtās iespējas arvien vairāk ietekmē mūsu dzīvi. Internets paver dažādas iespējas, ar tā palīdzību iespējams arī aizņemties. Internetā noformējamie ātrie kredīti kļūst arvien populārāki, tos izmanto arvien vairāk cilvēku. Ātrie aizdevumi iecienīti dažādās vecuma grupās, tostarp studentu vidū.

Studentu dzīve ir izaicinājumu pilna – mācības, dažādi pasākumi, arī darba meklējumi nereti nozīmē arī neplānotus izdevumus. Ja papildu naudas līdzekļi vajadzīgi steidzami, ātrie kredīti var kļūt par labu risinājumu. Tie ir ērti un ātri pieejami, turklāt pieejami arī nestrādājošiem cilvēkiem. Lai arī, izskatot pieteikumu, ienākumu līmenis tiek vērtēs, pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī, piemēram, stipendijas un pabalsti.

Teicami risinājumi tiem, kas aizņemas atbildīgi

Tomēr ikvienam kredītņēmējam jāatceras, ka ātrie aizdevumi, lai arī viegli pieejami, tomēr ir atbildība, tādēļ svarīgi aizņemties pārdomāti. Pretējā gadījumā radīsies jaunas problēmas – nomācošas parādsaistības un sabojātu kredītvēsturi.  Bet – parāds tik un tā reiz būs jāatdod, turklāt, aizdevuma neatmaksāšanas gadījumā, soda procenti turpina pieaugt ik dienas, savukārt sabojāta kredītvēsture var apgrūtināt kredīta saņemšanu nākotnē. Un neviens nevar būt drošs, vai tas kādreiz atkal nebūs nepieciešams.

Kas vajadzīgs kredīta noformēšanai?

Ātrie aizdevumi pie lielas daļas aizdevēju pieejami sākot no 20 gadu vecuma. Tas saistīts ar vienošanos kredītdevēju – Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedru – starpā. Asociācijas biedri vienojušies, ka ātrie aizdevumi pie tiem netiks izsniegti personām, kas jaunākas par 20 gadiem. Vienošanās mērķis ir veicināt atbildīgu aizņemšanos.

Lai pieteiktos aizdevumam, nepieciešams vien tas, kas katram kārtīgam studentam vienmēr ir pa rokai:

  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • Mobilais tālrunis;
  • E- pasts;
  • Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām

Kad esi sapratis, ka ātrais kredīts internetā patiešām nepieciešams, svarīgi izvēlēties piemērotāko aizdevumu. To visvienkāršāk izdarīt, salīdzinot vairākus variantus.

Izvērtējot savas iespējas svarīgi uzmanību pievērst vairākiem faktoriem, piemēram:
  • Ja esi students, pievērs uzmanību vecuma ierobežojumam, jo ātrie kredīti tiek izsniegti, ņemot vērā kredītņēmēja vecumu;
  • Maksimālajai un minimālajai aizdevuma summai. Reizēm vajadzīgs tikai nedaudz, piemēram, pārdesmit eiro mācību materiālu iegādei, bet līdz stipendijai vai citiem ienākumiem vēl jāgaida. Tādēļ jāatrod aizdevējs, kas piedāvā arī salīdzinoši nelielu summu, lai nebūtu jāaizņemas vairāk kā nepieciešams;
  • Procentu likmēm. Kurš gan nevēlas aizņemties pēc iespējas izdevīgāk? Draudzīgākā aizdevēja meklējumos šis ir faktors, ko nedrīkst palaist garām. Turklāt, daudzi aizdevēji saviem jaunajiem klientiem nodrošina ātro kredītu bez maksas, kas nozīmē, ka būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Kā redzams, ātrie aizdevumi paver plašas iespējas ikvienam, arī studentiem. Tomēr, lai ātrais kredīts internetā attaisnotu uz to liktās cerības, visa pamatā ir atbildīga aizņemšanās.

(Visited 56 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.