Kredīta piešķiršana vai atteikums

Nauda 50 eiro summaKredīta piešķiršana daudziem var šķist kā kas nesaprotams. Īpaši tas attiecas uz ātrajiem kredītiem kur lēmums par aizdevuma piešķiršanu vai atteikumu tiek sniegts jau dažu minūšu laikā.

Īpaši gadījumos kad atbilde par aizdevuma piešķiršanu ir negatīva, var rasties jautājumi par šī procesa norisi. Ja aizdevējs jau dažas minūtes pēc aizdevuma pieteikuma iesniegšanas paziņo par atteikumu, tad cik rūpīgi šis lēmums tiek izvērtēts un kā šis process noris? Dažas minūtes pat var būt ilgs laiks aizdevuma izvērtēšanai. Daži aizdevēji savu sistēmu ir izveidojuši tik operatīvu ka tiklīdz ir iesniegts pieteikums var parādīties paziņojums par aizdevuma atteikumu.

Šis process var likties neparasts, ja to nepārzina, bet patiesībā tas ir diezgan vienkāršs un saprotams. Aizdevējs pats īpaši neko nedara ar jūsu pieteikumu. Uzskats ka katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli ir daļēji pareizs, bet to nedara kāds konsultants kurš cenšas iedziļināties jūsu situācijā. Šo procesu dara datorprogrammas kuras izvērtē jūsu sniegto informāciju un pārbauda citu, pieejamo informāciju no dažādām iestādēm un datu bāzēm. Uz šīs sistēmas darbības pamata tiek izsniegti pārbaudes rezultāti no kā tad arī ir atkarīgs vai aizdevumu jums izsniegs vai tomēr nāksies samierināties ar atteikumu.

Saņemiet speciālistu konsultācijas un atbalstu

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija rūpējas par aizdevumu ņēmēju izpratni un labākām zināšanām, kā arī nepieciešamības gadījumā sniedz noderīgu atbalstu. Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija Jums palīdzēs:

  • saņemt finanšu konsultācijas;
  • vienoties par pakāpenisku parādu atmaksu;
  • sagatavot iesniegumu par kredīta neizsniegšanu.

Lai gan ātrie kredīti internetā ir ērti pieejami un tiek izsniegti ar pievilcīgiem nosacījumiem, vienmēr paturiet prātā, ka tie Jums spēs palīdzēt vienīgi tad, ja saņemat regulārus ienākumus un spējat aizdevumu atdot noteiktajā laikā.

(Visited 93 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.