Kimbi.lv kredītlīnijas pakalpojums

Kimbi.lv ir jauns un nesen dibināts uzņēmums. Kimbi.lv ir uzņēmums, kurš saņēmis speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Cilvēki runā, ka drīzumā izdzirdot vārdu „Kimbi”, tas asociēsies kredītlīniju, jo šis ir tas pakalpojums, ko nodrošina aizdevējs.

Kredīti

Kredītlīnija – Ātrs, Ērts un gudrs risinājums, kad nepieciešami papildus līdzekļi.

Pats kredītlīnijas pakalpojums

Viss notiek internetā un nav nepieciešams pamest mājas vai vietu, kur kredītlīnija tiek pieteikta. Aizpildiet pieteikumu kredītlīnijai, veiciet reģistrācijas maksas (EUR 0.01) pārskaitījumu uz Kimbi.lv kontu, lai apstiprinātu identitāti, un atkal apstipriniet kredītlīnijas pieteikumu (ar dažiem peles klikšķiem), lai saņemtu naudu savā bankas kontā tikai dažu minūšu laikā.

Kas var saņemt šo burvīgo pakalpojumu?

To var saņemt sekojošas personas:

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem (lieliski);
  • Bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām pirms tam vai tagad (standarta prasība)l
  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji, kuri ir nokārtojuši bankas kontu (kur saņemsiet naudu) un mobilā tālruņa pieslēgumu (lai pieteiktos un reģistrētos).

Normālas prasības un tikai dažas. Tas arī viss!

Kādā veidā notiek kredīta atmaksa?

Jūs varat izvēlēties, vai atmaksāsiet aizdevumu pa daļām, vai visu vienā reizē. Ja izvēlaties maksāt aizdevumu vairākos paņēmienos, Jums ir dots laika periods, kurā minimālā iemaksa mēneša maksājumam ir 5 % no neatmaksātās kredīta summas. Vienreizējs maksājums uzliek Jums pienākumu pašam sakrāt naudu, lai to atdotu vienā maksājumā, vai arī izvēlēties nelielu summu, kuru varēsiet atdot jau drīzumā.

Lai arī kāds būtu Jūsu aizdevuma atmaksas grafiks, Jums vienmēr jāatceras, ka ikviens kredīts ir jāatmaksā. Kaut gan aizdevējs Kimbi.lv kredītlīnijas gadījumā pat piedāvā Jums papildus naudas summas, Jums vienmēr jābūt lietas kursā gan par saviem ienākumiem, gan izdevumiem. Līdz ar to Jūs pastāvīgi kontrolējat arī sava kredīta atmaksas iespējas. Vienmēr atcerieties, ka atmaksa ir saistīta ar Jūsu noslēgto līgumu ar aizdevēju, un uz līguma ir Jūsu personīgais paraksts. Tātad Jūs esat atbildīgs par savu rīcību. Ja neatmaksāsiet laikā, informācija par Jūsu parādiem var nokļūt trešo personu – ar parādu iekasēšanu saistītu kompāniju datu bāzēs. Tas veido Jūsu kredītvēstures negatīvu atspoguļojumu, un Jums var rasties problēmas ar citu kredītu iegūšanu.

Aizņemies atbildīgi, jo kredīta kavējumi nozīmē problēmas!

(Visited 69 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.