Jaudīgi portatīvie datori

Nepieciešams jaudīgs portatīvais dators par saprātīgu cenu? Interneta veikalā atrodami lēti portatīvie datori no DELL, HP, MSI, Samsung, Toshiba un pārējiem milžiem.

Jaudīgi un lēti portatīvie datori

Portatīvie datori ar displeju izmēriem 5, 7, 10 utt, portatīvie datori ar operatīvo atmiņu 512 MB, 1024 MB, 2048 MM, 3072 MB utt, kā arī HDD 16 GB, 62GB SSD, 64Gb SSD, 128GB SSD, 160GB, 250 GB, 320 GB un tā varētu turpināt ilgi. Zemo cenu interneta veikalā katrs var atrast sev piemērotu portatīvo datoru par pieņemamu cenu.

Katrs pats var izvēlēties vai ir nepieciešams, piemēram, 3G atbalsts. Dators ar 3G atbalstu ļauj lietot internetu tur, kur nav ievilkts interneta kabelis. Ja šī funkcija ir nepieciešama, tad noteikti jāizvēlas tāds portatīvais dators, kurš atbalsta 3G. Tāpat uzmanību ir jāpievērš baterijai jeb tās darbības laikam. Baterijas darbības laiks nosaka laiku, kādu portatīvais dators varēs izvilkt bez papildus strāvas. Baterijas darbības ir atkarīgs no datora noslodzes.

Bluetooth pieslēgums

Bluetooth pieslēgums. Bluetooth pieslēgums paredzēts bezvadu datu pārraidei starp dažādām iekārtām, kā piemēram, mobilo telefonu, portatīvo datoru vai ko citu. Tiklīdz portatīvais dators ir savienojies izmantojot Bluetooth pieslēgumu Jūs varat apmainīties failiem, bildēm, mūziku utml. Ja Bluetooth Jūs varētu interesēt, tad jāizvēlas portatīvais dators ar Bluetooth pieslēgumu, lai varētu ātri un vienkārši apmainīties bildēm, mūziku vai ko citu.

Displeja izmērs. Displeja izmērs raksturo portatīvā datora ekrāna redzamās daļas izmēru pa diagonāli collās. Īpaši iecienīti ir portatīvie datori ar 15.6 displeja izmēriem, bet interneta veikalā ir pieejami mazāki un lielāki nekā 15.6. Galvenais ir apzināties, kam portatīvais dators būs nepieciešams. Ja plānojat to bieži pārnēsāt, tad 15.6 varētu būt ideāls displeja izmērs, bet ja tas netiks pārvietots, tad noteikti var pirkt portatīvo datoru vairāk kā 15.6 displeju.

Zemas cenas un liela izvēle portatīviem datoriem, kā arī citai datortehnikai ir zemo cenu interneta veikalā. Uz turieni arī ir jādodas, lai iegādātos portatīvo datoru par lieliskām cenām.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.