Īstermiņa naudas aizdevums

KredītsĀtrā kredīta būtība atklājas jau tā nosaukumā. Tas ir ātrs, īstermiņa naudas aizdevums, paredzēts situācijām, kad nepieciešams aizņemties salīdzinoši mazas naudas summas neilgā laika periodā. Ātrā kredīta saņemšanas shēma ir vienkārša – jāizvēlas sev tīkama ātro kredītu kompānija, jāreģistrējas attiecīgās kompānijas mājas lapā un jāpiesakās aizdevumam.

Lielākā daļa cilvēku uzskata ātrā kredīta saņemšanu par ērtāko, jo tas prasa relatīvi maz laika, naudas aizdevumu var saņemt ļoti ātrā laika periodā – vidēji 15 minūšu laikā, tiek garantēta bezprocentu atmaksa, bez pārmaksāšanas, liekām saistībām, ķīlas un galvojuma. Īstermiņa naudas aizdevums parasti ir neliela apjoma un termiņa. Tādā veidā aizņēmuma elastība piesaista aizvien vairāk klientu, kuriem radusies nepieciešamība ērti un ātri aizņemties naudu.

Persona, kas ir veikusi ātrā kredīta aizņēmumu ir atbildīga par savām spējām to atmaksāt laikus, kas parasti ir 30 dienas, taču klients atmaksas termiņu var atlikt uz vēlāku laiku, par to samaksājot attiecīgu summu, ja radušies kādi apstākļi, kas procesu sarežģī, vai tieši pretēji – atmaksāt ātro kredītu priekšlaicīgi. Ja klients neatmaksā summu, iekļaujoties termiņā, tad papildus jāmaksā noilguma nauda. Ja tā netiek nomaksāta, tad kreditors var griezties pie parādu piedzinējiem.

Izvēloties sev atbilstošāko ātrā kredīta izsniegšanas vietni, klients var salīdzināt šādus parametrus: maksimālo aizdevuma summu, procentu likmi, atmaksas termiņu, vecumu, no kāda iespējams saņemt kredītu, dažādus bonusus un akcijas, piemēram, bezmaksas pirmo aizdevumu, bezmaksas kinobiļetes, picas, boulinga zāles apmeklējumu un citus. Tāpat arī aizdevēji izsniedz aizdevumus pēc noteiktiem kritērijiem un prasībām, kontrolējot savu klientu loku, piemēram, novērtējot klientu vecuma atbilstību, ienākumu apjomu, pašreizējās darba attiecības, kredītvēsturi jeb nedrīkst būt nenomaksātu parādu.

Šāda veida kredītiem ir samērā mazas summas uz īsu termiņu, tomēr to var pagarināt, ja radusies tāda vajadzība. Tikai šādā gadījumā ir laicīgi jāapmaksā arī atmaksas termiņa pagarināšanas maksa, lai viss izdotos bez starpgadījumiem. Lai pieteiktos kredītam vajadzīgi tikai konkrētā aizņēmēja personas dati (jābūt 18 vai vairāk gadiem), aktīvs bankas konts kādā no valsts kredītiestādēm, kā arī vēlams, lai būtu laba kredītvēsture.

Ātrais kredīts nav piemērots cilvēkiem, kuri ir nonākuši ilglaicīgās finansiālās problēmās vai vēlas atmaksāt citas kredītsaistības. Pirms izmantot īstermiņa naudas aizdevuma pakalpojumus, būtu svarīgi izvērtēt dažādus faktorus: vai tiešām ir tik nepieciešams aizņemties, vai katra mēneša beigās veidojas iekrājums u.c.

(Visited 113 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.