Gāzes plīts – krāsnis

Gāzes plīts Virsmas Tavai plītij. Gāzes plīts – krāsnis.

DÅTID HGA4K Gāzes plīts

Iebūvēts drošības vārsts, lai automātiski apturētu gāze liesmas, kad tas nepieciešams. – Uzkarst ātri, temperatūras regulāciju fiksē ātri un precīzi; ērta siltuma regulācija, gatavojot ēst. – Virtuves trauku stabilitāti nodrošina noņemamais čuguna režģis. – Parocīga elektriskā aizdedze ieslēdzas, nospiežot kloķi.

 

DÅTID HGA5K Gāzes plīts

Vidējais deglis ir īpaši veidots ēdienu gatavošanai vokpannā; vokpannas paliktnis iekļauts komplektā. – Iebūvēts drošības vārsts, lai automātiski apturētu gāze liesmas, kad tas nepieciešams. – Uzkarst ātri, temperatūras regulāciju fiksē ātri un precīzi; ērta siltuma regulācija, gatavojot ēst.

 

FRAMTID HGA4K Gāzes plīts

Iebūvēts drošības vārsts, lai automātiski apturētu gāze liesmas, kad tas nepieciešams. – Uzkarst ātri, temperatūras regulāciju fiksē ātri un precīzi; ērta siltuma regulācija, gatavojot ēst. – Parocīga elektriskā aizdedze ieslēdzas, nospiežot kloķi. – Noņemams trauku balsts, kas atvieglo tīrīšanu. – Kontroles panelis priekšējā daļā ir viegli pieejams un ērti lietojams.

 

FRAMTID HGA4K Gāzes plīts

Iebūvēts drošības vārsts, lai automātiski apturētu gāze liesmas, kad tas nepieciešams. – Uzkarst ātri, temperatūras regulāciju fiksē ātri un precīzi; ērta siltuma regulācija, gatavojot ēst. – Nonēmams trauku balsts, kas atvieglo tīrīšanu. – Ērta elektroniskā aizdedze.

 

FRAMTID HGA5K Gāzes plīts

Deglis ar lielāku jaudu novietots sānos; tas nodrošina vietu un iespējas salikt uz plīts lielāku katlu daudzumu. – Iebūvēts drošības vārsts, lai automātiski apturētu gāze liesmas, kad tas nepieciešams.

 

Vitrokeramiskā plīts “LAGAN HGC3K”

Virsma ar apsildes zonām, kas nodrošina vienmērīgu sildīšanu. – Temperatūras indikatora gaismiņa; nodrošina augstu drošuma līmeni. – Gluda rūdītā stikla virsma atvieglo uzkopšanu un nodrošina lielāku darba laukumu.

 

Gāzes plīts “NUTID HGA3K”

Iebūvēts drošības vārsts, lai automātiski apturētu gāze liesmas, kad tas nepieciešams. – Virtuves trauku stabilitāti nodrošina noņemamais čuguna režģis. – Iespējams novietot galda virsmas priekšpusē vai aizmugures daļā; atbrīvo vietu darbam pie plīts vai vietu, lai uzglabātu aizmugurē garšvielas, eļļu u.tml.

 

Gāzes plīts “NUTID HGA4K”

Iebūvēts drošības vārsts, lai automātiski apturētu gāze liesmas, kad tas nepieciešams. – Uzkarst ātri, temperatūras regulāciju fiksē ātri un precīzi; ērta siltuma regulācija, gatavojot ēst. – Parocīga elektriskā aizdedze ieslēdzas, nospiežot kloķi. – Virtuves trauku stabilitāti nodrošina noņemamais čuguna režģis. – Rūdīts stikls; viegli tīrāma virsma.

 

Atvilkņu plāksnes “NYTTIG”

NYTTIG separators atļauj uzstādīt atvilktnes zem plīts, tādējādi nodrošinot vietu uzglabāšanai, piemēram, ēdiena pagatavošanai nepieciešamajiem traukiem. – Nodrošina aizsargājošu barjeru starp plīti ēdiena gatavošanai un atvilktni, kā arī pasargā no apdedzināšanās, ņemot priekšmetus no atvilktnes. – Var tikt izmantots visām IKEA plītīm, izņemot NUTID HGA3K un NUTID HIN3T.

(Visited 28 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.