Fotogrāfiju izgatavošana

Vai esat padomājuši, ka, fotografējoties un smaidot objektīvam, Jūs sūtāt savu smaidu kādam nākotnē? Tā ir, un to nevar noliegt. Kāds reiz skatīsies Jūsu acīs, kas veras no fotoattēla, un jūs būsiet satikušies. Kaut uz mazu mirkli un nākotnē, bet būsiet tuvu viens otram. Ko tas dod? – Jūs jautāsiet. Kādēļ gan vispār fotografēties, kādēļ ļauties šim mirklim, iemūžināt to? Ko nozīmē fotogrāfija? Lai arī vēlāk pārskatām tās un ieraugām to dienu un stundu, kad esam aizvēruši albumu vai datora mapi, viss beidzas.

Man šodien fotogrāfija, jums reiz – atmiņas. Pat, ja neesam domājuši par mūža garumu, fotogrāfija šo beigu elementu gluži vai iemieso. Un vienlaikus arī turpina. Tā nav bezgalīga, jo krāsas izbalo, papīrs sairst, tā izzūd vējā un pazūd citos putekļos. Bet mēs tomēr fotografējamies, lai paturētu brīdi tādu, kāds tas ir – kaut uz neilgu laiku.

Cik daudz fotosalonu ir Rīgā vien! Un visā pasaulē? Bizness kā ikviens, tomēr pievienotā vērtība tā sniegtajam pakalpojumam ilgst vismaz viena mūža garumā. Salonā kāzu bildes, kristību attēli, vienkāršu dienu un nozīmīgu jubileju atzīmes. Ierāmē, ja vēlies, liec pie sienas vai glabā pie sirds. Apdruka krekliņam, krūzei, pildspalvai, Jūsu attēls uz kalendāra, piezīmju blociņa vai spoguļa. Ir tik plašas iespējas – meklējiet savējo un padariet vienu mirkli līdzīgu mūžībai!

(Visited 35 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.