Ekonomikas problēmas

Pa lielam nevienam tā īsti nav zināms, cik tad Latvijas bankas zaudēja biržās un citos ieguldījumos, taču ir skaidrs, ka šī summa bija pietiekoši liela, lai satracinātu valsts ekonomisko situāciju.

Aizdevums

Lai veiksmīgi atkoptos pēc finanšu burbuļa, pirmkārt ir jānostiprina valsts rūpniecība un jāatbalsta tie, kuri uztur valsti, šajā gadījumā uzņēmēji un visi nodokļu maksātāji. Tieši tāpēc privātpersonām nu jau vairākus gadus arī Latvijā ir iespējams veikt bankrotu. Tas ir tāpēc, ka iedzīvotāji, kuri iegādājās īpašumus, laikā kad varēja tos atļauties, nevarēja paredzēt to, ka finansiālā situācija tik strauji mainīsies. Protams bankrota procesa veikšana arī nav vienkāršs process un tas kopā izmaksās apmēram 3 – 4 tūkstošus eiro. Šī summa var mazliet mainīties no tā, cik liels ir jūsu kopējais parāds un kādu juristu izvēlaties.

Protams, ka bankrota gadījumā, visas jūsu piederošās mantas tiks atņemtas, īpašumi un automašīnas tiks pārdotas izsolēs, kurās var piedalīties jebkurš interesents. Tas nozīmē, ka pats bankrotējošais cilvēks var mēģināt savu īpašumu vai automašīnu atpirkt izsolē par cenu, kas parasti ir zemāka nekā tirgus vērtība.

Daudzi biznesmeņi un investori izvēlās piedalīties šādās izsolēs, jo tas piedāvā tiem iespēju iegādāties īpašumu par zemāku cenu un vēlāk to pārdot par krietni vien lielāku summu. Tieši tāpēc finanšu burbuļi ir izdevīgi tiem, kas ir izglītoti finanšu nozarē un spēj paredzētu tirgus svārstības. Tādā veida ir iespēja gūt diezgan lielu peļņu samērā īsā laika posmā.

(Visited 53 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.