Crediton.lv kredītdevējs

Aizņemoties nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojumus, taču klientiem, kuri izvēlas aizņemties lielāku naudas summu par 427 EUR, ir jānosūta sava konta pārskats.

Svarīgākais par Crediton

Visa informācija par aizdevuma atmaksas termiņu klientam ir pieejama viņa online profilā, un, tuvojoties atmaksas termiņam, CreditOn klientu informē ar īsziņu par attiecīgo datumu. Aizdevuma atmaksu var veikt caur internetbanku, dodoties uz savas bankas filiāli vai jebkuru Latvijas Pasta nodaļu. Ja radušies apstākļi, kad klients nevar naudu atmaksāt, iekļaujoties termiņa, ir iespēja atmaksas laiku pagarināt par 1-30 dienām par attiecīgu samaksu. Pastāv iespēja aizdevumu apmaksāt arī pirms termiņa beigām, tādā gadījumā tas jādara zināms CreditOn, rakstot iesniegumu.

Ja klients nespēj tikt galā ar savām saistībām, tad CreditOn aicina nekavējoties vērsties savā klientu servisā vai pie parādu piedziņas speciālistiem un darīt situāciju zināmu nevilcinoties.

Kad var saņemt naudu?

CreditOn darba laiks darba dienās ir no plkst. 8.00 līdz 22.00, savukārt brīvdienās – no plkst. 10.00 līdz 20.00. Reģistrācija un pieteikšanās aizdevumam ir iespējama jebkurā diennakts laikā.

CreditOn piedāvā risinājumu teju ikvienam, kuram nepieciešama noteikta naudas summa steidzamiem, neplānotiem vai nelieliem izdevumiem. Klientu apkalpošanas serviss ir operatīvs, atbildīgs. Padomāts ir par ikvienu klienta nepieciešamību – ērtu pieteikšanos aizdevumam un sazināšanos ar klientu apkalpošanas speciālistiem, bezmaksas finanšu konsultāciju sniegšanu, vienkāršu un saprotamu savu aizdevumu pārskatīšanu un kontroli. Katrs klients var pielāgot aizdevuma atmaksas termiņu savām vajadzībām – paātrināt vai pagarināt atmaksas procesu, kā arī samazināt maksu par aizdevumu. CreditOn domā par savu klientu vēlmēm un sniedz atbalstu ikvienā situācijā, kad ātrais kredīts internetā var palīdzēt atrisināt negaidītu un neplānotu situāciju.

(Visited 95 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.