Akciju tirgus

Vispievilcīgākais Forex tirdzniecībā ir tas, ka pastāv iespēja izmantot maržinālo tirdzniecību vai, kā to vēl bieži sauc, tirdzniecību ar kredītpleca izmantošanu. Viena no visizplatītākajām kļūdām, ko pieļauj treideri, ir pārāk liela kredītpleca izmantošana. Pārāk liela kredītpleca izmantošana – kad ir neliels sākotnējais ieguldījums, bet jūs atverat neproporcionāli lielu darījumu.

Šajā gadījumā, ja tirgus virzās pret jūsu darījumu, dzenot to pat nelielā mīnusā, tas var novest pie jūtamiem zaudējumiem. Tirdzniecība, lai arī ar nelielu bilanci kontā, tik un tā sniedz iespēju atvērt diezgan apjomīgas pozīcijas, tādēļ, kategoriski nevajadzētu aizrauties, izvēloties darījuma apjomu.

Šajā gadījumā pastāv ievērojams risks zaudēt kādu daļu vai pat visus savus līdzekļus. Akciju un vērtspapīru tirdzniecība var būt lielisks peļņas avots, ja vien esi gatavs uzņemties riskus, neiesaistīt pārāk daudz emocijas un spēj ātri analizējot tirgū notiekošo un paredzēt tirgus svārstības izmaiņas, kas var nest lielu peļņu. Liktenīga treideru kļūda bieži vien ir tajā, ka viņi neizmanto Stop Loss un Take Profit. Stop Loss ir tas līmenis, kuru sasniedzot darījums automātiski aizveras, gadījumā, kad tirgus virzās uz noteiktu punktu. Ierasta prakse ir Stop Loss un Take Profit orderu uzstādīšana jau no paša sākuma, ar riska-peļņas attiecību 1:1 vai vairāk, un pēc tam šī nosacījuma ievērošana.

Investoriem, kuri izmanto šo nosacījumu, ir ne tikai labāki kopējie rezultāti, bet pozitīvie rezultāti ir stabilāki. Pastāv dažādi veidi un tehnikas kā nopelnīt tirgojoties ar akcijām un mūsdienās nu jau ir pietiekoši advancētas tehnoloģijas, kas ļauj tev kopēt ekspertus tirgus jomā un izdarīt tādus pašus darījumus, kā šie eksperti, ļaujot tev gūt peļņu ar nelielu pieredzi tirdzniecības sfērā.

(Visited 58 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.