Aizdevuma veids – Overdrafts

Latvijā ir pieejami ļoti daudzi un dažādi kredītu veidi. Pasaulei attīstoties attīstās arī mūsu vajadzības un nepieciešamības. Līdz ar to, attīstās arī kredīti internetā, jo ar to palīdzību mēs varam apmierināt ļoti daudzas no šīm vajadzībām arī tad, ja mums nav nepieciešamo līdzekļu uzreiz.

Viens no šiem kredītu veidiem ir overdrafts. Tas ir jau gana plaši pazīstams aizdevuma veids. Overdrafts ir viens no kredīta veidiem, kurā klienta bankas algas kontam tiek pievienots, sava veida, drošības spilvens, kas ļauj ārkārtas situācijās pārtērēt kontā esošos līdzekļus. Overdrafta saņemšanas iespēja sniedz zināmu drošības sajūtu, ka arī gadījumā, ja bankas kontā beigsies līdzekļi, nevajadzēs palikt pilnībā bez naudas līdzekļiem, jo jums būs pieejams šis aizdevums. Šo kredīta veidu sauc arī par darba algas pārsnieguma aizdevumu, un tas ļauj jebkurā laikā papildus saņemt, bankas iepriekš noteiktu, naudas summu.

Izvēloties šo iespēju, jūs iegūstat attiecīgas priekšrocības.

Lūk dažas no tām:

  • Jebkurā laikā jums ir pieejami papildu līdzekļi bankas piešķirtā kredītlimita ietvaros.
  • Kredītlimitu vari izmantot jebkādiem plānotiem vai neplānotiem izdevumiem.
  • Overdrafts pēc dzēšanas ir atkal pieejams. Procenti tiek ieturēti tikai par iztērēto kredītlimita summu.
  • Overdrafta līdzekļus varat izņemt arī skaidrā naudā no bankomātiem.

Overdrafta maksimāli pieejamā naudas summa var būt ļoti dažāda. Katra banka uzstāda dažādus limitus, bet šīs summas ir piesaistītas jūsu algai. Iespējams variants ir tāds, ka šī aizdevuma maksimālā summa ir divu mēnešalgu apmērā. Arī minimālās summas var būt ļoti dažādas. Tā var būt tikai 100 eiro, līdz ar to ir dažādas iespējas un varat arī pieslēgt šo pakalpojumu par pavisam mazu summu, lai tā kalpotu tikai kā rezerves fonds.

Overdrafta izmaksas ir sastādītas no procentiem par šo aizdevumu, pieslēgšanas maksas, tāpat var tikt piestādīta arī gada maksa. Šīs izmaksas var būt pietiekoši atšķirīgas katram aizdevējam, piemēram, pieslēgšanas maksa var būt no 10 līdz pat 25 eiro apmērā. Līdz ar to ir plašas iespējas izvēlēties gan atbilstošāko jūsu vēlmēm un vajadzībām gan arī lētāko iespēju.

(Visited 83 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.