Aizdevuma saņemšanas ierobežojumi

EIROVisi aizdevēji izvirza vecuma ierobežojumu. Ja esat par jaunu vai vecu tad aizdevums jums netiks izsniegts. Šie ierobežojumi var atšķirties, tie var būt no 20 līdz 70, no 18 līdz 75 vai citas kombinācijas.

Ja jūsu ienākumi nav atbilstoši aizdevuma atmaksai, ja arī neesat parādnieku sarakstā, var būt par iemeslu atteikumam. Aizdevējs var uzskatīt, ka ar tik maziem ienākumiem jums var rasties papildus slogs kas liegs veikt pilnīgu un laicīgu aizdevuma atmaksu. Šādās situācijās, aizdevuma atteikums var būt ļoti pozitīvs notikumu pavērsiens, jo dod jums iespēju pārdomāt aizdevuma nepieciešamību un tā sekas. Aizdevumam, varbūt, pieteicāties mirkļa iespaidā, bet saņemot atteikumu varat jau būt mainījis savas domas par tā nepieciešamību.

Svarīga darbība aizdevuma saņemšanai ir bankas konta apstiprināšana. Šādi jūs paziņojat aizdevējam savu bankas informāciju, konta numuru uz kuru tiks pārskaitīts aizdevums. Jums ir jābūt bankas kontam, kas reģistrēts uz jūsu vārda. Ja iesniedzat citas personas bankas kontu aizdevumu nesaņemsiet.

Aizdevēji, parasti, neizsniedz aizdevumus personām, kam jau ir aizdevums šajā iestādē. Lai saņemtu nākamo aizdevumu ir jāveic esošā aizdevuma pilnīga apmaksa. Ir iespējams papildināt aizdevuma summu, ja aizdevējs piedāvā lielākus aizdevumus uz ilgākiem atmaksas termiņiem, bet tie ir atsevišķi gadījumi. Šie aizdevēji jūs iepriekš informē ka varat saņemt papildinājumu esošajam aizdevumam. Ja esat atmaksājis pusi no esošā aizdevuma varat paņemt papildus summu un turpināt maksāt aizdevumu kā pilnu.

Aizdevēji izvērtē ļoti daudzus un dažādus riska faktorus un pieņem lēmumu atkarībā no šīs izvērtēšanas rezultātiem. Par iemeslu atteikumam var būt kāds no minētajiem vai kāds cits iemesls.

Aizdevējs var jūs neinformēt par aizdevuma atteikuma iemesliem, bet, ja vēlaties tos noskaidrot varat sakontaktēties ar aizdevēju un, censties, tos noskaidrot. Ja atteikuma iemesls ir neprecīza informācija varat to izlabot un saņemt ātro aizdevumu. Ja ir kāds cits iemesls varat apskatīt citu aizdevēju noteikumus un, iespējams, paņemt aizdevumu no kāda cita. Vairumā gadījumu, ja iemesls ir kredītvēsture, vecums vai ienākumi, aizdevumu jums neizdosies saņemt arī pie citiem aizdevējiem, bet jūs varat interesēties.

(Visited 120 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.